Thure Lindh oljemålning

Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDH, Thure (1913-1976): Höstlandskap, signerad Thure Lindh, olja på duk, 102x70 cm

Smärre färgbortfall

229356

2014-02-14