Urnor med glasinsats

Urnor med glasinsats
Urnor med glasinsats
Urnor med glasinsats
Urnor med glasinsats
Urnor med glasinsats
Urnor med glasinsats
Urnor med glasinsats
Urnor med glasinsats

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRYDNADSURNOR, 1 par, omkring 1900, förgylld mässing och glas, höjd 26 cm vardera

Enstaka nagg på glaskanten under mässingsringen

229375

2014-02-14