Jardinjär Rörstrand

Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARDINJÄR, 1800-tal, stämplad Rörstrand, majolika, satyr hållandes skål med drake, höjd 44 cm

Lagningar, nagg

229377

2014-02-14