Otto Stotz oljemålning

Otto Stotz oljemålning
Otto Stotz oljemålning
Otto Stotz oljemålning
Otto Stotz oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOTZ, Otto (Tyskland, 1805-1873): Hästar och ryttare i landskap, signerad, olja på duk, 47x58 cm
PROVENIENS: Prins Alfred von Montenuovo, Wien (enligt uppgift på baksidan)
Häringe slott, Södermanland

229385

2014-02-14