Ulf Trotzig oljemålning

Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TROTZIG, Ulf (född1925): Modell, signerad Trotzig, olja på duk, 115x73 cm

229394

2014-02-15