Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, empirestil, mahogny, lådor i sargen, höjd 78, 130x69 cm, nycklar finns
Repor och ytslitage
229404
2014-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här