Skrivbord empirestil

Skrivbord empirestil
Skrivbord empirestil
Skrivbord empirestil
Skrivbord empirestil
Skrivbord empirestil
Skrivbord empirestil
Skrivbord empirestil
Skrivbord empirestil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, empirestil, mahogny, lådor i sargen, höjd 78, 130x69 cm, nycklar finns

Repor och ytslitage

229404

2014-02-14