Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Paris il pleut" samt figurkomposition, signerad Madeleine Pyk, litografier, provtryck samt 227/250, bladstorlek 56x40 resp 40x30 cm
229410
2014-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här