Madeleine Pyk litografier

Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Paris il pleut" samt figurkomposition, signerad Madeleine Pyk, litografier, provtryck samt 227/250, bladstorlek 56x40 resp 40x30 cm

229410

2014-02-14