Madeline Pyk färglitografi

Madeline Pyk färglitografi
Madeline Pyk färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine, (född 1934): "Figurkomposition", färglitografi, EA, signerad, 28x20 cm

229413

2014-02-14