Kalle Hedberg oljemålning

Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

HEDBERG, Kalle (1894-1959): Kubistisk figurscen, osignerad, utförd i Köpenhamn på 1920-talet, olja på duk, 114x160 cm,
Enligt uppgift en gåva/betalning för boende
PROVENIENS: Minna Gradert

Skador

229415

2014-02-20