Vilhelm Bjerke Petersen teckning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Komposition, signerad och daterad Bjerke Petersen -42, blandteknik på papper 36x26 cm

229427

2014-02-14