Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Komposition, signerad och daterad Bjerke Petersen -42, blandteknik på papper 36x26 cm
229427
2014-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här