Gunnar Sundgren bok
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUNDGREN, Gunnar (1901-1970): "I min kameras närhet - några bilder med text"
Bok, utgiven av P.A. Nordstedts & Söner, Stockholm 1934, signerad och numrerad Gunnar Sundgren 55/100, häftad, ca 30,5x24 cm
Kanter med slitage
229433
2014-02-15