Gunnar Sundgren bok

Gunnar Sundgren bok
Gunnar Sundgren bok
Gunnar Sundgren bok
Gunnar Sundgren bok

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNDGREN, Gunnar (1901-1970): "I min kameras närhet - några bilder med text"
Bok, utgiven av P.A. Nordstedts & Söner, Stockholm 1934, signerad och numrerad Gunnar Sundgren 55/100, häftad, ca 30,5x24 cm

Kanter med slitage

229433

2014-02-15