Gustaf Isander etsning

Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Expansion", signerad och daterad 1922, etsning, 22x17 cm

229437

2014-02-15