Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARTIN, Seth Roland (1886-1925): Stuginteriör, signerad och daterad Seth R. Martin -16, olja på duk, 50x65 cm
229438
2014-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här