Sidenkudde 1800-tal

Sidenkudde 1800-tal
Sidenkudde 1800-tal
Sidenkudde 1800-tal
Sidenkudde 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUDDE, 1800-tal, siden, pärlbroderi med klassisistisk scen, diameter 53 cm

Fläckar, pärlbroderiet med smärre skador och pärlbortfall

229453

2014-02-14