Bendt Veber olja

Bendt Veber olja
Bendt Veber olja
Bendt Veber olja
Bendt Veber olja
Bendt Veber olja
Bendt Veber olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VEBER, Bendt (1925-1995): Komposition, signerad Veber, olja på duk, 51x73 cm

229475

2014-02-20