Mantel Helmut olja på duk

Mantel Helmut olja på duk
Mantel Helmut olja på duk
Mantel Helmut olja på duk
Mantel Helmut olja på duk
Mantel Helmut olja på duk
Mantel Helmut olja på duk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANTEL, Helmut (1900-tal): Motiv med segelbåtar, signerad E.H Mantel, olja på duk, 100x87 cm

229476

2014-02-15