Tore Nyberg olja
Valmis
2014-02-20
229483
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
NYBERG, Tore (1911-1993): Komposition, signerad Tore Nyberg, olja på duk, 41x40 cm