Glasservis "Junior"

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

GLASSERVIS, 18 dlr., "Odelberg Junior", Kosta 1900-tal, bestående av: 12 vinglas, 6 starkvinsglas

Kuntoraportti

Enstaka fotnagg, förgylld dekor med nötningar

229499

Päivämäärä:

2014-02-15