Glasservis "Junior"
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GLASSERVIS, 18 dlr., "Odelberg Junior", Kosta 1900-tal, bestående av: 12 vinglas, 6 starkvinsglas
Kuntoraportti
Enstaka fotnagg, förgylld dekor med nötningar
229499
Päivämäärä:
2014-02-15