Kabinettfotografier Gustaf Fredrikson Dramaten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KABINETTFOTOGRAFIER, mm (6 st) bl a Johan Gustaf "Frippe" Fredrikson (1832-1921) svensk skådespelare och teaterchef (chef för Dramaten 1888-98 samt 1904-07), 1 egenhändigt signerad, 26x12 cm

Skador, fläckar

229503

2014-02-20