Kabinettfotografier Gustaf Fredrikson Dramaten
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KABINETTFOTOGRAFIER, mm (6 st) bl a Johan Gustaf "Frippe" Fredrikson (1832-1921) svensk skådespelare och teaterchef (chef för Dramaten 1888-98 samt 1904-07), 1 egenhändigt signerad, 26x12 cm
Skador, fläckar
229503
2014-02-20