Skulptur tiger

Skulptur tiger
Skulptur tiger
Skulptur tiger
Skulptur tiger
Skulptur tiger
Skulptur tiger
Skulptur tiger
Skulptur tiger

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, otydligt signerad Prof A ..., i form av tiger, sten, höjd 33, längd 49 cm

229516

2014-02-15