Heijer oljemålning

Heijer oljemålning
Heijer oljemålning
Heijer oljemålning
Heijer oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEIJER, Johan Adolf Sigfrid (1876-1961): Storbonden, signerad och daterad J Heijer 1910, olja på pannå, 30x42 cm

Ytskador

229527

2014-02-20