Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HEIJER, Johan Adolf Sigfrid (1876-1961): Storbonden, signerad och daterad J Heijer 1910, olja på pannå, 30x42 cm
Ytskador
229527
2014-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här