Figurin 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, 1800-talets andra hälft, kvinnofigur med orm och tazza, förgylld brons, sockel i sten, total höjd 22 cm

Sockeln med smärre nagg

229529

2014-02-15