Bordspendyl med uppsats porslin

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSPENDYL, med uppsats, porslin, 1900-talets första hälft, dekor av skulpterade och polykromt bemålade blommor, delvis förgylld, total höjd 41 cm

Glas saknas, nagg, smärre

229539

2014-02-15