Örhängen broscher

Örhängen broscher
Örhängen broscher
Örhängen broscher
Örhängen broscher
Örhängen broscher
Örhängen broscher

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, RING, mikromosaik/pietra dura, BROSCHER, 2 st., porslinplattor, en med silverram stämplad 1862

Skador, delar saknas

229541

2014-02-17