Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, RING, mikromosaik/pietra dura, BROSCHER, 2 st., porslinplattor, en med silverram stämplad 1862
Skador, delar saknas
229541
2014-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här