Dosa 1700-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DOSA, Régence, 1700-talet första hälft, konturerad form, sköldpadd, locket med béraininspirerad dekor i silver med inlägg av pärlemor, höjd ca 3,5 cm, längd 8 cm
Smärre slitage, lagning
229558
2014-02-15