Olle Bonnier färglitografi

Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, 86/100, färglitografi, ca 37,5x56 cm

229573

2014-02-15