Bordsur 1880-tal

Bordsur 1880-tal
Bordsur 1880-tal
Bordsur 1880-tal
Bordsur 1880-tal
Bordsur 1880-tal
Bordsur 1880-tal
Bordsur 1880-tal
Bordsur 1880-tal
Bordsur 1880-tal
Bordsur 1880-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 1880-tal, putti på sockel bärandes på urna, alabaster, patinerad och förgylld metall

Sockel med smärre nagg

229576

2014-02-15