R Mattson oljemålning

R Mattson oljemålning
R Mattson oljemålning
R Mattson oljemålning
R Mattson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTSON, R (född omkring 1895), verksam i Stettin, fartygsporträtt av Norska ångaren "Ulsnes", signerad och daterad R. M., Stettin, 1939, olja på pannå, 34x62 cm

Smärre fläckar

229577

2014-03-23