Herman Nilsson oljemålning

Herman Nilsson oljemålning
Herman Nilsson oljemålning
Herman Nilsson oljemålning
Herman Nilsson oljemålning
Herman Nilsson oljemålning
Herman Nilsson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, Herman (1900-tal): "Träkåkar", signerad och daterad Herman Nilsson 1921, olja på duk, 37x48 cm

Dukskada

229580

2014-02-15