Figuriner biskvi

Figuriner biskvi
Figuriner biskvi
Figuriner biskvi
Figuriner biskvi
Figuriner biskvi
Figuriner biskvi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 2 st, biskvi, 1900-tal, mytologiska gudinnor, höjd 31 resp 34 cm

Attribuddelar saknas, skador

229588

2014-02-15