Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURINER, 2 st, biskvi, 1900-tal, mytologiska gudinnor, höjd 31 resp 34 cm
Attribuddelar saknas, skador
229588
2014-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här