Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRAF, Paul (1866-1903): Pojkporträtt, signerad och daterad Paul Graf -80, olja på duk, 80x41 cm
Med dedikation
229590
2014-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här