Paul Graf oljemålning

Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRAF, Paul (1866-1903): Pojkporträtt, signerad och daterad Paul Graf -80, olja på duk, 80x41 cm

Med dedikation

229590

2014-02-15