Curt Asker etsning

Curt Asker etsning
Curt Asker etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKER, Curt (född 1930): Komposition, signerad Curt Asker, ea, färgetsning, rammått 56x42 cm

229599

2014-02-16