Matta/ fragment
2014-03-14
229611
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTA/ FRAGMENT, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 61x104 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Skador, senare kantförstärkt