Leonor Fini, grafiskt blad

Leonor Fini, grafiskt blad
Leonor Fini, grafiskt blad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEONOR FINI, etsning, uppl 25/150, signerad, 23x16,5 cm

229612

2014-03-04