Sixten Nilsson
2014-02-15
229615
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NILSSON, Sixten (1911-62): "Ritbordet", signerad och daterad LXI (61), gouache, 23x33cm