Musikinstrument

Musikinstrument
Musikinstrument
Musikinstrument
Musikinstrument
Musikinstrument
Musikinstrument

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

MUSIKINSTRUMENT, 18/1900-tal, längd ca 74 cm

Smärre slitage, en sträng saknas

229621

2014-02-21