Monterskrin 1800-tal

Monterskrin 1800-tal
Monterskrin 1800-tal
Monterskrin 1800-tal
Monterskrin 1800-tal
Monterskrin 1800-tal
Monterskrin 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONTERSKRIN, trä, 1800-tal, fasettslipade glasrutor, rikt dekorerad med zink, insidan klädd med rött siden, höjd 25, 22x38 cm

Skador, låset trasigt.

229629

2014-02-16