Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSPENDYL, senempire, matterad och polerad förgylld mässing, blånerade visare, urtavla med romerska siffor, höjd 44 cm

Nyckel saknas

229630

2014-02-16