Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HULTMAN, Anders (född 1945): "Tung börda", signerad a tergo AH 2008, 75x75 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären
229632
2014-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här