Oljemålning Anders Hultman

Oljemålning Anders Hultman
Oljemålning Anders Hultman
Oljemålning Anders Hultman
Oljemålning Anders Hultman

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HULTMAN, Anders (född 1945): "Tung börda", signerad a tergo AH 2008, 75x75 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären

229632

2014-02-18