Oljemålning Edvin Ollers
2014-02-18
229633
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Vadstena kloster, signerad och daterad E Ollers 1947, olja på papper, 40x32 cm