Oljemålning Edvin Ollers

Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers
Oljemålning Edvin Ollers

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): Vadstena kloster, signerad och daterad E Ollers 1947, olja på papper, 40x32 cm

229633

2014-02-18