Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, 1700-tal, dekor i papier maché, förgylld med polerat guld och slagmetall, silverfolierade glas, kantglas, höjd 92x48 cm
Kantglas med mindre sprickor
229640
2014-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här