Rokokospegel

Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, 1700-tal, dekor i papier maché, förgylld med polerat guld och slagmetall, silverfolierade glas, kantglas, höjd 92x48 cm

Kantglas med mindre sprickor

229640

2014-02-15