Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JONES, P. (England 1800-tal): (2) Hundar på harjakt respektive hundar på andjakt, olja på duk, signerade och daterade P. Jones 1870 resp. 1876, 20,5x31 cm
Smärre dukskador
229649
2014-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här