P Jones hundar

P Jones hundar
P Jones hundar
P Jones hundar
P Jones hundar
P Jones hundar
P Jones hundar
P Jones hundar
P Jones hundar
P Jones hundar
P Jones hundar

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JONES, P. (England 1800-tal): (2) Hundar på harjakt respektive hundar på andjakt, olja på duk, signerade och daterade P. Jones 1870 resp. 1876, 20,5x31 cm

Smärre dukskador

229649

2014-02-16