Gustav Eriksson oljemålning

Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIKSSON, Gustav (1900-tal): "Hustak", signerad Guér, olja på pannå, 28x47 cm

229655

2014-02-15