Gustav Eriksson blandteknik

Gustav Eriksson blandteknik
Gustav Eriksson blandteknik
Gustav Eriksson blandteknik
Gustav Eriksson blandteknik

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ERIKSSON, Gustav (1900-tal): Porträtt, signerad Guér, blandteknik pannå, 46x37 cm

229657

2014-02-15