Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
FLIS/KAKELPLATTOR, fajans, sannolikt Delft 1700-tal, blå dekor samt mangan, motiv av blommor samt figurscener, ca 13x13 cm
Skador, lagningar
229660
2014-02-15