Kakel 1700-tal

Kakel 1700-tal
Kakel 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

FLIS/KAKELPLATTOR, fajans, sannolikt Delft 1700-tal, blå dekor samt mangan, motiv av blommor samt figurscener, ca 13x13 cm

Skador, lagningar

229660

2014-02-15