Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PILGRIMSFLASKA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av figurscen, höjd 26 cm
Mynningen med lagning, glasyrnagg
229680
2014-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här