Leksak Japan 1950-tal

Leksak Japan 1950-tal
Leksak Japan 1950-tal
Leksak Japan 1950-tal
Leksak Japan 1950-tal
Leksak Japan 1950-tal
Leksak Japan 1950-tal
Leksak Japan 1950-tal
Leksak Japan 1950-tal
Leksak Japan 1950-tal
Leksak Japan 1950-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

LEKSAK, 1950/60-tal, "Planet Explorer", Modern Toys Japan, lackerad plåt, i originalkartong, längd ca 23 cm

Obetydligt slitage

229709

2014-02-16