Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SAMESKEDAR, 33 st, silver, några stämplade Boliden, 1900-talets mitt, delvis förgyllda, beståenede av: 29 kaffeskedar, matsked, 2 bordsskedar, dessertsked, vikt ca 500 g
229721
2014-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här