Sameskedar i silver

Sameskedar i silver
Sameskedar i silver
Sameskedar i silver
Sameskedar i silver
Sameskedar i silver
Sameskedar i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAMESKEDAR, 33 st, silver, några stämplade Boliden, 1900-talets mitt, delvis förgyllda, beståenede av: 29 kaffeskedar, matsked, 2 bordsskedar, dessertsked, vikt ca 500 g

229721

2014-02-16